BİZ KİMİZ

Hilal Yönetim | Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

BİZ KİMİZ

HİLAL YÖNETİM’in kurucusu Şahin ŞENATEŞ 1986 yılında Adana’nın Yüreğir İlçesinin Doğankent Beldesinde dünyaya gelmiştir. Biri 4 yıllık İşletme Fakültesi, diğeri 2 yıllık Hukuk Bölümü (Adalet Programı) olmak üzere 2 üniversite mezunudur. 2004 yılından beri Hukuk alanında çalışmalar yapmaktadır. 2017-2022 yılları arasında yaklaşık 5 yıl özel hukuk bürosunda İcra Katibi olarak çalışırken aynı zamanda ikamet ettiği sitelerin yöneticiliğini de yapmış ve böylece apartman ve site yönetimi alanında Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan Yargıtay Kararlarına kadar mevzuatın her alanında derinlemesine bir araştırma ve bilgi edinme imkanı bulmuş ve özellikle de Apartman ve Site Yöneticiliği sektörünün DÜRÜSTLÜĞE SUSAMIŞ olduğunu görünce, “DÜRÜSTLÜĞÜ YÖNETİM SEKTÖRÜNE EGEMEN KILMAK” şiarıyla, 04.03.2022 tarihinde resmi olarak HİLAL YÖNETİM şirketini kurmuş ve sektöre adım atmıştır.
Kurucu Şahin ŞENATEŞ’in öne çıkan karakteristik özellikleri: Düzen, disiplin, temizlik, dürüstlük, detaycılık, mükemmeliyetçilik, yardımseverlik, araştırmacılık, açık sözlülük ve netlik, istişareye ve demokrasiye bağlılık, adaletsizliğe ve haksızlığa karşı dik duruşu olarak sıralanabilir.
HİLAL YÖNETİM, temelde 3 alanda faaliyet gösteren bir yönetim şirketidir: YÖNETİM – TEMİZLİK – DANIŞMANLIK.
HİLAL YÖNETİM’in merkezi Adana/Sarıçam olmakla beraber Adana’nın Sarıçam, Yüreğir, Seyhan ve Çukurova ilçelerine Yönetim ve Temizlik hizmeti, yurdumuzun 81 iline ise Danışmanlık hizmeti vermektedir.
“HİLAL YÖNETİM – ŞAHİN ŞENATEŞ” Vergi Kimlik No: Yüreğir V.D. – 8030501035